| fearlessss a întrebat:

Imi dati si mie un tutorial de pe youtube cu mineritul pentru bitcoin? adica sa explice clar fiecare etapa..de la site ul pe care trebuie sa intru pana la sfarsit? sau daca stiti voi sa il scrieti.Va rooog dau funda!

Răspuns Câştigător
| CexMinerRomania a răspuns:

Http://cexminerromania.96.lt/ te ajutam noi

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://cexminerromania.blogspot.com

| GabrielGL a răspuns:

Https://hashflare.io/r/6BFA91A0 sau https://www.genesis-mining.com/a/1431066 sunt cateva din site-urile de mining cloud tu investesti o suma si iti iei inapoi dublu nu ai stres de curent etk pentru a castiga bine trebuie si o investitie pe masura eu sunt de doi ani si merge daca vrei mai multe informatiii scriemi pe gabrielenachi76@gmail.com