| jagbetinte a întrebat:

Imi merge pc-ul destul de sacadat cateodata. Cand deschid task manager, singurul care e forjat aproape mereu la maxim este Disk-ul. Problema este ca l-as schimba, dar nu stiu, la ce se refera exact acest "Disk"? Ce componenta e? Multumesc!

2 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Hard disk-ul

| Iunix a răspuns:

Disk-ul este Hard Disk-ul. Caută-l pe google ca să vezi ce e. Pe el sunt stocate TOATE datele windows ( sistem de operare ), programe, documente, poze, videoclipuri etc.