| nuamnume4142 a întrebat:

Am o intrebare, cand deschid calculatorul pentru 10 minute in task manager e 100% disk-ul.E o problema ori doar trebuie sa astept?

Răspuns Câştigător
| Fury12 a răspuns:

Daca ai un pc mai slabut poti pune win 7 sau un win 10 super lite care consuma putin rau.
1. Poate fi si de la la task manager deoarece consuma foarte mult pentru a masura in timp real toate aplicatiile cat consuma.
Vezi care aplicatie consuma cel mai mult si revino...

3 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Ia-ti ssd

| Skarr a răspuns:

Ai ssd? Eu cand n aveam ssd statea disk ul mereu in 100% dupa isi mai revenea un pic si iar se facea 100%.

| nuamnume4142 explică:

Specific ca doar 10 min ori sub dar isi revine la normal!