| alinm a întrebat:

Imi puteti recomanda niste telefoane pana 1100 lei? (stiu ca e mic bugetul, dar nah)

10 răspunsuri:
| TabJocuri a răspuns:

Eu itit recomand Samsung galaxy Grand Prime, este foare bun si pe eMag costa 730 lei deci iti raman si bani.
Are o camera de 13 mp, cea de fata 5mp.Are 5 inch.Are procesor Quad-Core.Samsung galaxy A3 care costa pe eMag 1050 lei.Samsung galaxy j5.Eu iti reomand sa-ti cumperi samsunguri deoarece sunt bune si te tin mult.

| TabJocuri a răspuns:

Am uitata de Samsung galaxy S3

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lenovo s90/s60

| ChiarEu2 a răspuns:

Cauta pe OLX la mana a doua, dar noi cu garantie ca le iei cu mult mai ieftin decat din magazin. La 1100 lei gasesti telefoane foarte bune. Orienteaza-te oricum pe telefoane cu cel putin 2GB RAM si cel putin 16GB memorie interna. Totusi iti recomand iPhone 5s!

| Gonrax a răspuns:

Lg G3 S

| RAY a răspuns:

Samsung a3

| FlorinCiokan a răspuns:

Salut.
Iti recomand acest Lenovo
http://www.emag.ro/......D99J7MBBM/
E un telefon in primul rand foarte elegant!
Un Display foarte bun. O baterie imensa. 16GB / 2GB Ram. Nu o sa ai probleme gen ca nu merge stiu eu ce joc.
Sau mai poti alege acest Huawei
http://www.emag.ro/......DZ3LLMBBM/
A fost foarte bine vandut in 2015. ca performanta e la fel. Bateria e mai mica e jumatate cat la Lenovo ceea e e un mare minus si aspectul lui Lenovo e mai misto parerea mea. Deci ramane la parerea ta care iti place mai mult ca design ca performanta sunt egale :)
Bafta

| CPAElites a răspuns (pentru TabJocuri):

Serios?
telefonul asta care costa 240 lei sterge pe joc cu Grand Primeul tau!
http://www.everbuying.net/product1117354.html