| buburutza0431 a întrebat:

Ce telefoane nu prea sofisticate pana in 230 imi puteti recomanda?

4 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Buna!
Nu gasesc prea multe telefoane atragatoare in bugetul tau.
Sper sa nu te supere, dar iti voi recomanda telefoane pe la 250-300ron! Sper ca nu este o mare problema inca 30-40 de ron!

Telefoane normale :
Allview M6 Stark - Dual-SIM, Ecran mare pentru pret, 256k culori - 120 Ron

Nokia X1-01 - Design frumos, ecran 1.8", baterie foarte buna - 165Ron

Huawei G5520 - Ecran urias 2.4" - 200Ron

LG A290 - Ecran 2.2", Baterie super buna, TRIPLE SIM! - 220Ron

Nokia Asha 206 - Ecran mare 2.4", subtire, frumos, baterie buna, sistem de operare Symbian - 250Ron

Nokia X2-02 - Design frumos, foarte usor (jucarie), ecran 2.2",rezolutie buna, camera buna - 270Ron

Nokia Asha 203 - Ecran mare 2.4", Touchscreen!, mai performant, Symbian, camera buna - 275Ron

QWERTY :
Samsung E2220 - DualSim - 200Ron

Nokia Asha 205 - Design frumos, ecran mare, baterie foarte buna - 240Ron

Cam asta recomand eu!
Adica..recomand mai mult ASHA 203 si ASHA 206winking
Totusi. Daca iti poti mari bugetul pana la 300Ron, iti recomand - Samsung S5610 - 300Ron - Subtire, foarte frumos - design curat, ecran mare frumos, memorie interna mare, 3G, Bluetooth v3.0, Internet foarte rapid (7. 2Mbps), camera GIGANTICA pentru pretul lui, de 5MP, Camera frontala, baterie foarte buna - Dupa parerea mea bate toate telefoanele de mai sus!

Sper ca te-am putut ajuta; Succes!

| maryusmono a răspuns:

La banii astia chiar ca nu vei gasi ceva sofisticat.

Ce pare ai despre? http://www.emag.ro/......E3R3TBBBM/

| angi_4331 a răspuns:

Nokia 2730 classic; Vodafone 533