| TheTank a întrebat:

Imi puteti spune va rog un program de inregistrare al jocurilor video care poate reda imaginea si in HD?
Ofer Funda.

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Pai FRAPS inregistreaza la calitatea jocului, pana la o rezolutie de 7680x4800, necompresat (adica imaginea este foarte clara insa si fisier-ul este de dimensiuni foarte mari). programul este shareware si il poti incerca demo de aici (in varianta demo poti inregistra maxim 30 sec pe filmat) http://www.fraps.com/download.php

2 răspunsuri:
| TheTank explică (pentru al3xander):

Multumesc, raspunsul tau chiar m-a ajutat.

| al3xander a răspuns (pentru TheTank):

Pentru nimic, ma bucur ca ti.am fost de ajutor.