| EuAli a întrebat:

Imi trebuie un MiFi(router wifi portabil) pentru tableta sa ma pot juca pe drum(uite wi-fi, nu-i wi-fi iar multe sunt cu parola).Am gasit asta http://shop.internetoriunde.ro/......nl-1313273 asta e MiFi? Sau nu este portabil? Ca nu scrie nici unde daca e portabil sau nu.Si mai am o intrebare : ii bag pur si simplu modemul in router sau mai trebuie ceva instalat,setat,etc.
Daca routerul acela nu e portabil, atunci imi dati linkuri catre mifi-uri ieftine(pana in 200-300 lei nu scumpeturi).

P.S. Pentru tableta Evolio Neura se poate pune modem prin USB? Ca sa nu mai dau banii pe MiFi.Am citit setari de APN ar e alta problema : nu se salveaza APN-ul. Daca las MCC si MCN libere si salvez,imi da eroare,dar daca apas Home si revin la APN le vad ca s-au salvat, dar cand bag si MCC si MCN nu se mai salveaza.Cum pot sa fac sa mearga modem-ul in tableta?

1 răspuns:
| Alexandru_Manea_1998 a răspuns:

Decat sa cauti o gramada de cacaturi sis a te trezesti ca nu merg niciuna fa-ti abonament cu internet