| AlexDorinel a întrebat:

In 2019 o sa avem curent si internet mai bun, adica voltaj electric stabil si calitatea la internet mai buna?

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma indoiesc, nu schimba nimeni infrastrucura in 2 luni
internetul e la o calitate suficient de buna, printre putinele lucruri la care stam si noi bine ca tara

| Zazon1243 a răspuns:

Intreaba-l pe dragnea laughing

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns (pentru AlexDorinel):

Sunt clasamente si clasamente. In majoritatea din ele Romania e in top 10 la calitatea internetului... nu ABIA pe locul 10 ci tocmai pe locul 10. Ca sunt cateva sute de tari in lumea asta

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Romania se afla pe locul 5, anul trecut, la internet: http://bit.ly/2P07qWf
Cat despre curent, la mine este foarte bun.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru AlexDorinel):

Serios? http://bit.ly/2P07qWf

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Se poate mai bun de atat? laughing

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Zazon1243):

Ce gluma buna! "Intreaba-l pe Dragnea". Razi singur. Romania este pe locul cinci in lume la internet ( http://bit.ly/2P07qWf ) si ocupa unul din cele mai bune locuri la electrificare (95%) din teritoriu. Ati invatat de la parinti sa vedeti tot ce este rau in Romania si sa dati vina pe Dragnea. De aia nu merg firmele particulare ca le opreste Dragnea (nici macar sa scrii un substantiv propriu nu stii). Eu vad zi de zi diferenta fata de ieri. Stii macar ca cei care se ocupa de distributie sunt firme particulare si ca nu le impiedica nimeni sa-si inbunatateasca activitatea? Cine-i opreste pe cei de la Eletrica Distributie sa puna transformatoare noi, sa puna linii electrice noi? Dragnea? Hai sa fim seriosi!

| sierra1 a răspuns:

Teoretic progresăm, dar mai știi ce ne așteptă?

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru AlexDorinel):

"...mai știi ce ne așteptă?"

in sensul că nu șite nimeni ce ne așteaptă (nici tu)

| PainTech a răspuns:

Nu stiu in ce zona si ce operatori de internet / energie ai tu, dar curentul e suficient de stabil ( o singura data mi s-a ars un TV in ultimii ~10 ani ) iar internetul e ok.

| Zazon1243 a răspuns (pentru Salontanul):

Nu poti sa gusti o gluma...

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Zazon1243):

Glumele proaste, nu.