| Meddydeea a întrebat:

In ce afacere credeti ca se merita sa investesti in ziua de azi?
Astept parerile voastre alaturi de o funda daca va motivati raspunsul cat mai credibil.

3 răspunsuri:
| MyNameIsCata a răspuns:

Pai dupa parerea mea cred ca intr-o afacere cu prepelite.De ce? Fiindca sunt foarte usor de intretinut si e o afacere care prospera in ziuade azi. Poti sa incepi crescand 100 de prepelite apoi sa iti cumpei tot mai multe.Un ou costa in jura de 3 de bani dar o prepelita furnizeaza aprox 2 oua pe zi.Sunt foarte usor de intretinut si nu ocupa mult spatiu. Poti comanda o cusca pentru 100 de prepelite ocupand 90-1m.o mie de prepelite nu ocupa mult spatiu si ele.custile le poti etaja.Este o afacere care da roade si nu investesti mult in ea. Ouale de prepelita sunt doare sanatoase si foarte cautate. Unchiul meu creste aprox2000 de prepelite si castiga foarte bine.In fine nu sti ce preferinte ai dar in ziua de azi merita sa incerci orice.Documenteaza-te daca ai vrea sa incepi.Mult Noroc. Funda?

| MyNameIsCata a răspuns:

30 de bani scuzebig grin

| Adytzzzuuu a răspuns:

Buna.am eu o idee foarte buna pentru tine Meddydeea, ma poti contacta la id cojoc_adrian_daniel.