| anonim_4396 a întrebat:

In ce situatie imi apare un ID (pe care nu il am in lista si nu am primit cererea de prietenie ) in Adress Book cu un semn de exclamare? PS:nu am trimis nici un mail si nu am acel ID in lista de Ignorebig grin

1 răspuns:
| Bogdan9630 a răspuns:

Pai poate sa vb cu tine fara sa ii dai acc daca nu vrei intra acolo la ignore list si dai pe ignore anyone who is not in my yahoo contacts si nu mai poate sa vb cu tine si te fereste si de status changerbig grin