| DonkeyKong a întrebat:

Am o problema cu yahoo messengeru'...de cateva zile incoace cand bag un id nou in lista mi'l baga automat in Adress Book si nu imi apare in lista cu prieteni... daca incerc sa ii dau add imi zice ca cererea mea a durat mai mult decat trebuia si ca cererea poate e reusita poate nu. Ce trebuie sa fac ca sa nu mi se mai bage id'urile in Adress Book? o. o

1 răspuns:
| DraGfirE a răspuns:

Bagati alta versiune daca ai 2011 baga-l pe 2010(10) sau altul si eu am patit la fel.