| elyfel a întrebat:

Cum iti dai seama ca cineva ti-a ignorat cererea de prietenie de pe facebook? apare un semn ceva? da cererea trimisa se vede mereu pe profilul cui i-ai trimis-o, nu?happy

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Dacă ţi-a respins cererea, nu primeşti nici o notificare. Dacă intrii pe profilul acelei persoane şi vezi "Add friend", înseamnă că ţi-a respins cererea.

3 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Te uiti la prietenii tai pe care ii ai si atunci vezi daca mai sunteti sau nu prieteni!
Succes!

| elyfel explică (pentru Anonima264):

Merci

| Anonima264 a răspuns (pentru elyfel):

Cu placere!