| Maarriaaa a întrebat:

AM o nelamurire. Daca o persoana pe care eu o aveam in lista de mess imi apare la adress book ce inseamna?

6 răspunsuri:
| alin180 a răspuns:

Pai inseamna ca ai sters-o din lista de messengerhappy Funda?

| Maarriaaa explică (pentru alin180):

Nu am sters-o.Imi apare si acolo si in lista de messwinking

| DianaPuscasu07 a răspuns (pentru Maarriaaa):

Draga Maria, atunci inseamna ca persoana cu adresa respectiva foloseste un alt site de socializare asemanator cu Messenger. Un bun exemplu ar putea fi '' Gmail, Windows Live, etc '' si automat daca iti stie adresa te poate adauga la prieteni. Dar cum ai zis si tu, iti poate aparea in ambele liste. Am patit si eu asa, nu e nimic care sa te ingrijoreze. happy >big grin

| Maarriaaa explică (pentru DianaPuscasu07):

Foloseste tot yahoo messenger. Whateve`. mersi pentru raspuns.

| DianaPuscasu07 a răspuns:

Inseamna ca ai sters'o din lista. Dar poti elimina definitiv acea persoana daca vrei dand click dreapta, delete. happy

| Maarriaaa explică (pentru DianaPuscasu07):

Nu, nu am sters-o. Si nici nu vreau s-o sterg definitiv.Pur si simplu mi-a aparut acolo.