| Robert_Mocanu_1996 a întrebat:

In momentul in care dezinstalez o aplicatie (de pe Android), pe care am descarcat-o din Google Play, aceasta va fi eliminata total din telefon sau vor mai ramane "ramasite" ( P.S.: asa am auzit), Si cum pot scapa de aceste "ramasite", daca acestea chiar sunt! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Doodleskull a răspuns:

Da asa este raman ramasite.
pentru a le sterge complet intra la setari si cauta aplicatia.
dupa apasa pe ea si iti apare o fereasta cu dezinstalare, tu apesi pe clear data si dupa dai dezinstalare.
atunci cand apesi clear data se sterge si clear cache automat.

3 răspunsuri:
| Robert_Mocanu_1996 explică (pentru Doodleskull):

Si daca am dezinstalat niste aplicatii fara sa fac si chestia asta mai pot scapa de ramasite?

| darrio2007 a răspuns (pentru Robert_Mocanu_1996):

Scapi cu aplicatia 360 Security de pe Google play.