| AndreeutzaDragutzica a întrebat:

In unele zile mai vorbesc pe mess, cu un american, dar eu cred ca e vreun virus, pentru ca nimeni nu poate sa scrie un text in engleza de creo 20 de randuri intr-o fractiune de secunda, si mereu imi zice,please accept my invitation, ce credeti, este un virus?

6 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Evident ca da, nu accesa nimic, dai ignore si report spam happy

| MariusPapoi a răspuns:

Cred ca trebuie sa mai lasi americanii

| spaghetty a răspuns:

Ignore si SPAM
Ti-a spus ca are bani sau ce?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si nu apasa pe invitatia aia ca sigur e virus.dai ignor probabil e doar un robot sau nu. oricum dont push the button.

| AndreeutzaDragutzica explică (pentru spaghetty):

Nop, mi-a zis doar sa ma uit la niste poze cu el