| GeXz a întrebat:

De vreo 3/4 zile nu ma lasa sa dau add la persoane pe mess. De exemplu ea imi da mie add, ii dau accept, ea ma vede iar eu nu o vad in lista. Cand vorbesc cu ea/el sus imi apare add sau ignore. Iar cand dau eu add imi scrie "There was an error in the server while trying to add a conntact. Please try agin" Ma puteti ajua happy?

5 răspunsuri:
| DeejayAndr3y a răspuns:

Te ajut eu.

Este de la Windows...

Trebuie schimbat

Acum ceilalti o sa zica..ca e de la Mess, chiar daca il schimbi nu ai sa rezolvi nimic.straight face

| GeXz explică (pentru DeejayAndr3y):

Nu cred ca este de la Windows... Am intrat pe alt ID si pe ID`ul ala a mers sa dau ADD happy Probabil are ceva ID`u meu happy Mersi Pentru raspuns!

| Puffulets a răspuns:

Pai faza e ca si mie imi facea la fel. Daca tu bagi pe cineva in lista si el iti da accept til baga la ignore de aceea iti apare tie sus add sau ignore list. Nu-ti fa griji, asteapta cateva zile si nu incerca sa mai bagi id-uri in lista. Iti va merge cu siguranta. Succes!:*

| Andreiii96 a răspuns (pentru Puffulets):

Buna! Si eu am aceeasi problema, deja la mine a trecut mai mult de o luna.Nu cred ca ii chestia de timp aici.Si inca tot nu pot sa dau add.Heelp!

| El3menT a răspuns:

Men ai bagat prea multi intro zi si nu mai merge mi s-a intamplat si mie!