| roby223 a întrebat:

Intrebare, consola (xbox sau ps-ul) iti afecteaza in vreun fel televizorul?

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu, nu il stricalaughing Desi unii parinti isi mint copii ca da ca sa nu le cumpere.

| flixbuster a răspuns:

Ihi, nu te mai poti uita la TV ca esti pe HDMI big grin

| zilog a răspuns:

Iti afecteaza anii de viata o sa te trezesti batran, da uzeaza televizorul, asa ca iti recomand sa nu il foloesti prea mult pentru ca el foloeseste acel televizor la frecvențe maxime rezolutii maxime așa ca îșî va da duhul mult mai repede de cât dacă îl folosești ca si televizor.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca ti-l afecteaza in sensul de... defectat? Nu. Normal ca nu.

| Sofer a răspuns:

Nu afectează.

| blacksky13 a răspuns:

Nu afectează deloc televizorul. Eu am Xbox one S de aproape 3 ani și sunt foarte mulțumit de consola și in ziua de astăzi. Merge foarte bine și nu are niciodată blocaje.