| Adrian926a a întrebat:

Salut, am o intrebare in legatura cu xbox 360, daca il pun sub un tv led afecteaza racirea xbox-ului? adica stiu ca xboxul are problema asta cu racirea dar ca sa specific televizorul ocupa jumate din gaura aceea unde sufla coolerul, e vreo problema?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Da.
Daca sunt acoperite orificiile de aerisire, aparatul nu se poate raci suficient si se poate deteriora ("arde") sau poate da rateuri din cauza caldurii excesive.