| Grigore1239 a întrebat:

Intrebarea zilei in browsere: Google Chrome,Firefox,Avant,Opera, Safari sau Internet Explorer 8?

Răspuns Câştigător
| kaBooMx a răspuns:

Daca ai calculatorul mai slabut, opera e cel mai bun. Daca e mai bun mozilla, dar daca e foarte bun google chrome. Niciodata sa nu folosesti explorer. Funda?

7 răspunsuri:
| dracu14 a răspuns:

Google chrome

| sMoKeandrei a răspuns:

Opera clar

| Alberto97 a răspuns:

Chrome si internet explorer firefox nu e un browser sigur cat despre avat nu stiu mai nimic opera e buna
Deci Chrome Internet le poti folosesi fara sa iti faci griji

| faramatania a răspuns:

Google Chrome(eficient, rapid și cel mai uzual de altfel)

| HellGirl666 a răspuns:

Opera. ☺

| IndiferentXD a răspuns:

Eu folosesc doua, Google Chrome si Internet Explorer 8!
Principalul este Chroma. Internet Explorer il folosesc doar pentru Sopcast mai exact pentru televiziune online, deci am nevoie de amandoua!

| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Opera nu este bun deoarece am incercat sa imi fac conturi pe niste site-uri si nu au mers. apoi am incercat pe mozilia si a mers.
depinde si de pc-ul tau.safari e si el varza.