| maria11579 a întrebat:

Iti poti muta contul de facebook pe alta adresa de e-mail daca nu mai stii parola celei initiale (adresei de e-mail, pe care ai creat si contul de facebook)? Daca da, cum? Funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KilariKilda a răspuns:

Incearca sa dai la Setari, apoi la e-mail apesi Editeaza.Adauga alta adresa apoi o stergi pe cea veche. Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Din cate stiu, n-ai cum, pentru ca trebuie sa dai click pe un link de confirmare trimis pe respectiva adresa de e-mail.

| xDr0gs a răspuns:

Buna! Nu poti daca ai uitat parola de la messengerul pe care este facut contul..fiindca trebuie sa cinfirimi de pe mesul pe care e facut..Deci nu mai ai cum.

| denyssakiss a răspuns:

Da, din cate stiu eu, dai la informatii si acolo unde ai adresa de email dai la editeaza si ti-o schimbi, sper ca te-am ajutat