| Catalina_Miruna_1999 a întrebat:

Key Hey TPU! Am o intrebare: Stiti acele persoane care au la profilul de facebook "urmareste"? Ei bine, cum pot sa imi pun si eu asa ceva, ca lumea sa ma vada? FUNDA:*

5 răspunsuri:
| lizy12iul a răspuns:

Si tu ai numai ca tu nu il poti vedea.nimeni nu il poate vedea pe al sau dar il vede pe al prietenilor

Răspuns utilizator avertizat
| Catalina_Miruna_1999 explică (pentru kactus):

Cum adica sa nu ma mai uit atat de mult la tequilla?laughing

| Catalina_Miruna_1999 explică (pentru kactus):

Cum adica sa nu ma mai uit la tequila?laughing
Si nu am gasit la settings nimic.

| AdiSR a răspuns:

Intră pe facebook. În dreapta sus, ai o rotiţă. Dai click pe ea şi mergi pe Account settings ( setările contului). Pe pagina care se deschide, în partea stângă trebuie să ai Followers sau Urmăritorii( eu am FB-ul în engleză). Dai click şi în partea dreaptă îţi apare o căsuţă care trebuie să o bifezi. Şi... dacă nu ai 18 ani, opţiunea "Urmăritorii" nu este disponibilă.