| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi! Stiti ca pe Facebook unii oameni pot urmari alte persoane, nu!? Pe mine ma urmaresc 7 pers. si nu mai vreau sa ma urmareasca.Cum pot sa fac ca prietenii mei sa nu vada ca ma urmaresc acele persoane >(doar e vreau sa pot sa le vad). sad

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe scurt! Ma urmaresc persoane iar eu nu vreau ca prietenii sa vada chestia asta! Ce fac straight face? straight face

Răspuns utilizator avertizat
| Methaallaid a răspuns:

Settings -- Follow. Trebuie să scrie acolo ceva, poți selecta persoanele care vrei să vadă, si cele care nu vrei să vadă.