| silver19 a întrebat:

Cum fac sa-mi vada toata lumea profilul de pe facebook? si cei care nu au cont vrea sa-l vada...se poate? am vazut ca se poate la cineva si ma intrebam cum sa fac daca stiti careva!? thanks!

2 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Pune URL-ul la status aici pe chaturi URL-ul copiezi de sus de tot ce este copy past bafta.big grin

| silver19 explică:

Ma refeream sa poata sa-mi acceseze pagina de pe facebook, sa intre pe ea si daca nu are cont, sa nu i-o mai restrictioneze happy sper ca ai inteles la ce m-am referit!