| decastelica1244 a întrebat:

La laptopul Laptop Lenovo IdeaPad 3 15ADA05 cu procesor AMD Athlon Silver 3050U pana la 3.20 GHz, 15.6", HD, 4GB, 256GB SSD, AMD Radeon Graphics, Free DOS, Platinum Grey îi mai pot adăuga o plăcută ram de 4/8 GB? Si cam ce i-aș mai putea face up?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Ai un singur slot asa ca poti sa o schimbi pe cea de 4 cu una de 8. In rest un ssd mai mare si cam atat.

2 răspunsuri:
| decastelica1244 explică (pentru Wr3nch):

O pot scoate pe cea de 4 gb și să o schimb cu una de 8? Si cu aia de 4 ce fac? E cât de cât acest laptop p?

| Wr3nch a răspuns (pentru decastelica1244):

E laptop bun de muzica, filme si jocuri slabute/vechi.