| Jowy a întrebat:

Laptop Asus F550JX-DM169D cu procesor Intel Core I7-4720HQ 2.60 GHz,Haswell,15, 6, Full HD, 8 GB, 1TB,Nvidia GeForce GTX 950M 4GB,Free Dos, Mate Dark Grey.Salut,ce părere aveți despre acest laptop Asus la prețul de 3600 lei redus de la 4600 lei? Isi merita bani? Cam cât o sa ma țină, si jocurile o sa meargă bine?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Exceptie faptul ca e marca Asus, e destul de bine. putin scump avand in vedere ca nu are o licenta de windows inclusa.
caracteristici atragatoare.
cu banii acestia iti faci un desk mult superior a cestui laptop. insa daca iti place, si vrei laptop...il cumperi si gata. gusturile nu se pun in discutie.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Foarte foarte ok la banii aia. Exista o varianta mai ieftina tot la eMAG la http://bit.ly/1mBCdG2 dar nu merita, avand in vedere ca are un display mai slab si doar jumatate din cantitatea de memorie ram(3000 lei).

| CPAElites a răspuns (pentru sltlp):

Castigi ceva cu porcaria aia de profitshare?

| Jowy explică:

La ce te referi cu licența Windows Gelu?

| sltlp a răspuns (pentru CPAElites):

Da< nu ma vezi ca is miliardar, ma dau banii afara din casa?

| gelu1970 a răspuns (pentru Jowy):

Ma refer la un windows original asa cum se vand laptopurile si desk in tarile comunitare. la noi au acelasi pret, sau mai scumpe si iti instaleaza linux sau nimic.