| WhiskeyFaraNume a întrebat:

Este bun acest laptop pentru gaming la pretul lui? Daca nu, dati-mi niste laptopuri mai bune la acelasi pret de pe Emag. Funda. http://www.emag.ro/......D7DP7YBBM/

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Mai bun de atat la un asa pret nu cred ca mai gasesti! Si DA o sa mearga toate jocurile numai ca nu vei putea juca cu el mai mult de aproximativ 3-4 ore ca se va incalzi, acum depinde si de joc... Bafta!

| WhiskeyFaraNume explică (pentru lpavel):

Incalzirea nu este o problema. Nu ma voi juca 3-4 ore incontinuu un joc, si in plus imi voi lua un cooler.

| lpavel a răspuns (pentru WhiskeyFaraNume):

Atunci e foarte bun laptop-ul! Apropo de cooler, sa nu te bazezi prea mult pe el, va prelungii durata de joc cu aproximativ 30-45 minute depinde de ce joci!