| Aisha08 a întrebat:

M-ar interesa sa achizitionez un sistem de boxe de pc care sa fie destul de puternic in special la partea de subwoofer. Ce imi recomandati dintre Edifier s760d, Edifier s730 si Logitech z906?

1 răspuns:
| NLS a răspuns:

Fratele meu are z906, varianta cu 500w. L-a avut mai demult la PC, acum il are conectat la TV.
Chiar misca ceva aer sistemul, daca ai banii, e de neratat.

L-a pus la tv pentru ca si el viseaza la un s760d, dar momentan nu se indura sa scoata atatia bani, si sta pe boxele mele de 25 euro.