Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Alege Sony fiindcă e o companie mare și de încredere. Te asigur că îți va plăcea mult sunetul boxelor Sony.
DVD Player-ul Philips pare bun (în principiu oricare e bun), dar eu aș lua tot Sony.

| Utilizator1234 a răspuns:

Daca muzica are prioritate si filmele sunt pe locul doi, ambele sunt niste porcarii scumpe. Pentru filme, mai ales daca tii neaparat sa ai surround, spune-mi un buget aproximativ ca sa-mi fac o idee. La fel si pentru muzica, la 1700 Ron (sistemul Sony), gasesti alternative care surclaseaza fara probleme propunerile tale.

| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Theo ai facut o alegere buna cu logitechul. Din celelalte depinde de tine ce iti doresti mai mult!