| NVRE a întrebat:

Mai este o alta cale sa intri pe deep web in afara de hidden wiki?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cale este dar de ce ai intra? sunt numai prostii si porcarii acolo si nimic bun.
T o r a creat din pacate aceste portite pentru toate jegurile societatii, inteleg si sunt de acord cu anonimitatea, dar totusi traficul de persoane, arme albe si hackeri inchiriati ar trebui sa fie cenzurat cumva chiar de catre cei care a creat aceasta retea anonima...este doar parerea mea.

| Koritar_Adrian_2000 a răspuns:

Iti pot oferii detalii despre cum accesezi, metode sigure, linkuri, etc dar numai in privat