| marioS10maryus a întrebat:

Mai merita sa cumperi un ps3/xbox360? pentru ca vor aparea ps4/xbox.one(ma rog ps4 este mult peste xbox.one )dar daca ar mai avea rost ce consola v'ati lua ps3 sau xbox360?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

999 intrebari, aceleasi raspunsuri o sa le primesti (dac e de la aceleasi persoane, care se mai plictisesc).
Merita sau nu, alegerea ta. Ps3/xbox 360 o sa mai primesca jocuri fara probleme cam 2-3 ani, dupa, din ce ijn ce mai putin.