| Sheisshe a întrebat:

Mama a zis ca a facut sa mi se inregistreze convorbirile, chiar se poate(Am pe orange si digi)laughing? Si daca da cum? Si cum face sa le asculte? Si app nu a avut acces la telefonul meo

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Pe Orange îţi garantez eu că nu îţi poate asculta convorbirile. Acest lucru se poate face doar printr-un ordin judecătoresc, şi numai în cazuri speciale, deci această opţiune nu este accesibilă unui om simplu. Cât despre Digi, probabil se întâmplă la fel.
Singurul lucru pe care îl poate face este ca la sfârşitul lunii, să ceară, împreună cu factura, o listă a numerelor de la care ai primit şi cărora le-ai trimis mesaje şi apeluri, plus ora şi eventual durata.
Dar în niciun caz cuvintele exacte ale convorbirilor sau ale sms-urilor, stai liniştit(ă)!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord cu @Ray, mi-a luat-o inainte cu raspunsul.