| KoJo07 a întrebat:

Mereu cand dau restart din buton la router si il deschid ulterior imi face figuri cand se conecteaza telefonul sau laptop-ul la el, imi arata ca nu are net sau se conecteaza si deconecteaza brusc. Dupa cateva figuri isi revine. De ce?

1 răspuns:
| Lady70 a răspuns:

Am trecut si eu prin asta si e destul de frustrant. Majotitatea router-elor fac probleme de genul asta si problema e de la ele, nu de la net sau de la altceva. Pur si simplu asa sunt ele, proaste.
Practic nu prea ai ce sa faci decat sa gasesti unul bun, de exemplu un TP Link.