| c0pil1n a întrebat:

Merita sa trimit un report tool celor de la amd pentru driverul video?
Oare o sa incerce sa imi trimita un raspuns sau nici macar nu o sa-mi citeasca raportul?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Le-am trimis eu celor de la Microsoft de un an. Nici acum nu mi-au raspuns. Aia sunt prea bogati ca sa-si bata capul cu fiecine si apoi nu sunt din tara noastra sa-i poti strange... legal.

1 răspuns:
| c0pil1n explică (pentru Salontanul):

Ai reusit sa-mi distruci speranta in 3 randuri. Dar sunt multumit de raspuns laughing