| wienpenn a întrebat:

Merită un xbox one S si este aceasta consola future-proof (de viitor)
Am ales Xbox pentru stabilitate dar vreau sa stiu daca peste 5 ani consola aceasta va mai rula jocuri noi care vor apărea.
Dau funda!
http://mediagalaxy.ro/......500-gb-alb

3 răspunsuri:
| Cristi9025 a răspuns:

Acela nu e xbox one s e xbox one slim si nu te va duce mult daca vrei ceva sa te duca ia-ti un PC de gaming si te va duce ceva timp (mai mult ca xbox-ul)

| wienpenn explică (pentru Cristi9025):

S-ul vine d

| wienpenn explică (pentru Cristi9025):

S-ul vine de la slim și este mai bun că un pc la prețul lui și face și upscale la 4k jocurile fiind rulate la 1080p nu pe 720p că pe Xbox one (old)