| Maiaaiaia a întrebat:

Mi-a fost blocat contul de facebook.Cand vreau sa ma conectez imi scrie "We’ll take a look at the documents you submitted and get back to you. If we need more help confirming your name, we’ll reach out for additional documentation." Vreau sa stiu daca mi-l vor mai debloca! Multumesc

3 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Buna!
Mi s-a intamplat la fel si eu am facut poza la certificat (doar la nume si data de nastere, pnm) si le-am trimis poza, iar dupa, mi l-a deblocat.
O seara placuta!

| Zota_Dragos_1996 a răspuns (pentru Neo12):

Si cum le trimit poza?

| Neo12 a răspuns (pentru Zota_Dragos_1996):

Am intrat pe acolo pe la Ajutor..pnm. Sincer nu-mi mai aduc exact aminte.