| CrYsTyYy a întrebat:

Mi-a intrat un hacker in pc daca reinstalez windows mai poate face cv?

35 răspunsuri:
| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns:

Nu dar e greu sati reinstalezi windowsul cu un hacker in el. Poate face multe ca sa te opreaspa. Funda.

| Hao2234 a răspuns:

Da ar trebui sa ai antivirus dar ca sa faci mai bine bagati windous 7 si bagati antivirus o sa mearga mult mai usor

| mola a răspuns (pentru CrYsTyYy):

Cauza nobila inseamna ceva de exemplu : Sa ajuti o familie saraca, sa donezi pentru un azil... Ai grija ca poti devenii suspendat. Rol : Postari de intrebari la categorii nepotrivite.

| CrYsTyYy explică (pentru CeTrebuieSaScriuAici):

Sa stii e foarte greu... Fara net e un nimic

| NarutoX a răspuns (pentru alecx4music):

Amice eu am patit varianta a 3 a ma poti ajuta sa scap de hacker, daca tot esti asa priceput.