| PaulCraioveanu a întrebat:

Cum imi reinstalez Windows-ul? Daca se poate detaliat... Primul care imi spune primeste funda!

Răspuns Câştigător
| legendarul a răspuns:

Cand aprinzi pc-ul apare sa dai apesi tasta F8 sau F2 pentru boot... apesi tasta, astepti putin dai space si dupa e foarte usor

1 răspuns:
| shecherap a răspuns:

Pai bagi Cd-ul de windows si apoi dai restart. Apesi F2 dai in meniu si la f12 boot bar sau ceva in genul apoi dai enable si salvezi apoi apesi f12 si apesi pe a 2-a optiune.Apoi o sa iti apara CD boot press a key cam asa si dai ENTER. Apoi dai click pe C si in formatezi apoi il reinstalezi(daca vrei sa bagi windows xp)si dai continue apoi comfirmi in lasi sa termine selectezi data si ora si gatabig grinwinking. BAfta |FUNDA?big grinbig grin|