| Andrei9887 a întrebat:

Mi-a spart cineva contul de google si mi-a rebootat telefonul cu pot recupera contul?

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Iti faci un alt cont la google, si apoi celor de la google le scrii despre recuperarea contului spart.
Sau intrii pe aici: https://support.google.com/accounts?ctx=gcp#topic=

| Rizu_Mihai_2003 a răspuns:

La fel mi s-a intamplat si mie! Nu te lasa sa intrii in tel nu? Zice ceva de confirmare a contului
Du.te cu el la un service sa ti.l resofteze( dureaza cam 5-10 minute ) dar softul de la ei nu este perfect optimizat si nu vei putea sa pui o parola la telefon, pentru asta ai nevoie de Security Master
Sper ca te.am ajutat! Milt succes in continuare! happy