| QweRty777 a întrebat:

Salut, mi-a fost spart contul google si nu mai stiu datele de la el si nu aveam nici verificare pe el, stiti vreo metoda de a il mai recupera? Nu stiu daca am pus la categoria buna intrebarea.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai uitat toate datele de la el (e-mail, telefon etc) atunci uita-l de tot.
Se considera ca nu e al tau.

| JesseH a răspuns:

„Introduceți orice adresă de e-mail sau număr de telefon de recuperare asociate contului dvs."

https://accounts.google.com/signin/recovery

Contul tău are asociat un număr de telefon sau o adresă de email care se folosesc în cazuri de genul ăsta. Îți amintești care e, completezi formularul, click Înainte și vezi ce-ți mai zice.

Dar nu poți recupera un cont la care i-ai uitat toate detaliile. Cum dovedești că e al tău, dacă nu cunoscând ce e acolo?