| Danieldanydan a întrebat:

dau funda, va rog din suflet sa ma ajutati, deci mi-a s-a spart telefonul si aveam Facebook pe el si mi-am luat alt telfon si nu mai stiu parola sau numarul pe care am facut Facebook si telefonul ala are dispalyul spart. Cum as putea recupera contul?

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Cum să nu îți știi numărul?
E același număr de pe cartela telefonului?

| Littledoctor26 a răspuns:

Buna! Incearca sa muti cartela din telefonul spart in noul telefon si apoi sa-ti resetezi parola prin numarul de telefon. Sau schimba displayul la telefonul spart pentru a-ti recupera parola. Succes!