| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am achizitionat o pereche de casti Samsung originale am dat 40 si ceva de lei pe ele..pentru galaxy youngul meu...Dar cand le bag in telefon nu se aude pe casti se aude tot pe difuzorul telefonului...De ce? Multumesc

2 răspunsuri:
| d33a15 a răspuns:

Nu toate castile sunt compatibile cu telefonul. Data viitoare verifica-lewinking

| dragonftw a răspuns (pentru d33a15):

Daca le bag in telefon merge radioul. fara ele nu merge radioul...Dar daca selectez sa se auda muzica pe casti nu se aude si cand ii dau sa se auda pe difuzor se aude. sad