| Cristian2336 a întrebat:

Salut TPU. Mi-am achiziționat recent o pereche de casti Samsung galaxy buds2, dar nu am telefon Samsung.
In descriere spuneau ca sunt compatibile cu orice telefon, nu neaparat Samsung. Castile funcționează dar se aud foarte incet, am incercat sa le conectez la un telefon Samsung si se aud bine, pot rezolva cumva problema?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă mărind volumul nu obții rezultatul scontat, n-ai ce-i face, e o nepotrivire intre impedanțe (căștile tale - ieșire tel)

| mihai69 a răspuns:

Ai încercat să crești volumul la telefonul care nu e Samsung?