| bogdan324 a întrebat:

Mi-am bagat modern combat 3 si cand pornesc jocul imi arata checking license,dupa aia filmuletul ala cu gameloft si o ia de la capat,iar checking license, iar filmuletul si tot asa.Cum pot rezolva problema?

15 răspunsuri:
| chioscuta a răspuns:

Raspunsul tau aici...pai descarca-l de pe alt site, iti apare asta pentru ca jocul a fost incarcat de pe n cd original, si cum tu nu ai cd, probabil, iti arata asta

| bogdan324 explică (pentru chioscuta):

Asta e joc de tableta sau telefon, nu de pc, deci nu e raspunsul care il caut...

Răspuns utilizator avertizat
| bogdan324 explică (pentru GeorgeEduard):

Android,dar am rezolvat problema, am reusit sa rezolv problema, am terminat jocul si acum am iphone 5big grin

Răspuns utilizator avertizat
| bogdan324 explică (pentru GeorgeEduard):

Pai...cred ca am jucam toate jocurile noi, zi-mi niste jocuri tari in afara de:
The dark knight rises
The amazing spiderman
Asphalt 7
gta 3
gta vc
modern combat 4
nova 3
real racing 3
minecraft
gangstar rio
brothers in arms 2
Dungeon hunter 3 si 4
Iron man 3
9mm
max payne mobile

Răspuns utilizator avertizat
| bogdan324 explică (pentru GeorgeEduard):

A2-alaughing))nu am stat sa joc prea mult, apropo, era sa uit de jocurile astea:
Ice age village
Heroes of order&chaos
Order&chaos online
World at arms
nfs most wanted
Dead trigger
Gangstar miami vindication
nu am timp sa iti zic toate jocurile ca o sa te apuce somnul, apropo, ce nume ai pe gameloft live?(daca ai cont)

Răspuns utilizator avertizat
| bogdan324 explică (pentru GeorgeEduard):

Xtremeboy991

Răspuns utilizator avertizat
| bogdan324 explică (pentru GeorgeEduard):

Lvl nu mai stiu, cred ca 26, si scorul peste 22000

Răspuns utilizator avertizat