| bogdan324 a întrebat:

Mi-am bagat modern combat 3 si cand pornesc jocul imi arata checking license,dupa aia filmuletul ala cu gameloft si o ia de la capat,iar checking license, iar filmuletul si tot asa.Cum pot rezolva problema?

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| chioscuta a răspuns:

Raspunsul tau aici...pai descarca-l de pe alt site, iti apare asta pentru ca jocul a fost incarcat de pe n cd original, si cum tu nu ai cd, probabil, iti arata asta

| bogdan324 explică (pentru chioscuta):

Asta e joc de tableta sau telefon, nu de pc, deci nu e raspunsul care il caut...