| Monst a întrebat:

Mi-am cumparat casti noi le-am conectat la telefon si merg. La laptop nu merg nu mi se aud de loc la fel am facut si cu alte casti si nu se aude deloc.De ce nu mi se aud castile conectate la laptop?

3 răspunsuri:
| Monst explică:

Numai e nevoie de ajutor mi-am rezolvat

| DeyCj a răspuns (pentru Monst):

Și cum ai rezolvat?
Ai cumpărat căști normale și le-ai conectat la pc/laptop? că ai observat că cele de telefon au 3 contacte pe ele, două audio și unul pentru microfon, ceea ce la laptop/desktop trebuie să fie separate? happy

| Monst explică (pentru DeyCj):

Am intrat in setarile laptopului la sound si am observat acolo ca erau deconectate de acolo si acum merg. Casti normale am