| IonutCiobanescu a întrebat:

Mi-am cumparat de 3-4 zile un prelungitor,dar acum cand am incercat sa-mi aprind pcul si monitorul nu mai mergeau,butonul ala on off era aprins de la prelungitor, dar nu dă curent, am mai bagat si telefonul la el sa vad daca incarca si tot nu, ce are?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E paradit - ia-ți altul

| Vali215 a răspuns:

Posibil sa nu faca un contact suficient atunci cand bagi ceva acolo, deci probabil este defect. Cel mai bine e sa-ti cumperi altul.

| LPCTSTR a răspuns:

Dacă mai ai garanţia, du-l cât mai repede.

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Verifica priza unde pui prelungitorul cu un incarcator de mobil care sti sigur ca este ok
daca este ok,
prelungitorul are o problema,
daca nu il primeste la garantie care ar trebui sa fie 2 ani,
desfa l si vezi daca poti face ceva
in principiu recomand testarea oricarui produs cumparat fie cat de mica valoarea