| Valentin077 a întrebat:

Mi-am cumparat un PC acum cateva zile si i-am bagat windowsul fara drivere-urmand sa le bag cand o sa-mi trag netul. Dupa cateva zile am aprins PCul si mi-a aparut,, BLACK SCREEN".
Este din cauza windowsului?

2 răspunsuri:
| c0ndexus a răspuns:

Nu cred ca este din cauza windows-ului... Verifica daca monitorul este conectat sau daca tot nu merge incearca sa vezi un specialist. Totusi nu cred ca poate sa fie de la windows. Daca e cumparat nu ar avea ce sa mearga prost, dar daca ai luat crack-uri sa stii ca nu toate merg...

| Alexlungu a răspuns:

E probabil de la suprainarcare