| Riureanu_Alexandru_1996 a întrebat:

Mi-am cumparat de cateva zile un laptop.
Cum pot afla daca acesta este original?

4 răspunsuri:
| Stan24 a răspuns:

Du-te in meniul Start scrie Run dupa in Run scrie DXDIAG. Arunca o privire asupra informatilor!

| TrustMeIKnow a răspuns:

Foloseste unul din programele de aici si vezi modelul placii de baza, procesor, tot google it verifica informatiile cu datele care sunt oferite de un website care vinde laptop-ul respectiv cu ale tale.

Original? Wtf is dat?
Ai cumparat un macbook air sau ceva similar? Ca alea se falsifica nu...asus/hp/etc

suntserios
| suntserios a răspuns:

De laptop fake nu am auzit pana acum

| DoctorWh0 a răspuns:

Exista laptop fake? Vezi daca seamănă cu un macbook dar a costat 60$ atunci poate e un fake. Altfel, nu exista laptop fake