| Ciprian166 a întrebat:

mi-am cumparat de cateva zile laptop HP merge normal dar are un mic zgomot ca si cum se zgarie la hard disk care ar fi problema multumesc dau funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca zgomotul nu e iesit din comun e normal sa fie asa. Eu nu cred ca este vreo problema. Si eu am un laptop achizitionat prin 2013 si pot spune ca situatie e identica. Eu zic ca n-ai de ce sa-ti faci griji. FUNDA?

| vladeusebiu a răspuns:

Zgomotul ala cred ca vrei sa zici ca este ca un „carait„ e de la procesor, daca face tot timpul asa atunci este o problema sigur in mod normal la un laptop sau pc nu trebuie sa auzi alt sunet in afara de cel de la ventilator.

| Minimalistul a răspuns:

Si eu am aceeasi "problema" la un laptop vechi de 9 ani. Insa pe celalalt care este mai nou nu se aude decat ventilatorul.