| anastasiaflorentina a întrebat:

Mi-am cumparat de pe internet un telefon marca s6 edge plus, acesta ju parea sa aiba probeleme cand l-am cumparat, dar la 2 zile a avut nevoie de o resoftare.
A trecut o pedioada in care nu a avut nimic, iar de 2 zile, inopinant mi se face ecranul negru pentru mai putin se o secunda.
Am purtat tot timpul husa 360° si nu l-am scapat decat o data dar cu husa pe el.
Am mai auzit ca e posibil sa fie si de la husa, dar nu stiu ce sa zic.
Stie cineva care este probelma?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

L-ai luat nou?